SMA13LUU Linear Case Unit SMA 13LUU SMA13 LUU Linear Motion Bearing Slide Unit
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Bearing
  • Model: SMA13LUU; Quantity: 1 Lot = 2 PCS
  • Shaft dimeter: 13 mm; Axis height (H): 15 mm; Axis width (E): 22 mm
  • Base width (W): 44 mm; Base length (L): 75 mm; Axle seat height (F): 30 mm